Uitslagen BOS Ter Apel 2016

RANKING NAAM GEBOORTEDATUM KLASSE M/V BOS VERENIGING
1 Sam V 22-10-2004 Benjamin M S.V. Desperado
2 Damian S 23-11-2005 Benjamin M  
3 Donna R 27-9-2004 Benjamin V  
4 Viggo S 29-5-2004 Benjamin M S.V. Desperado
5 Klaasjacob H 14-11-2005 Benjamin M  
6 Maarten b 11-11-2005 Benjamin M  
7 Job B 8-11-2005 Benjamin M  
8 Albert 7-10-2005 Benjamin M S.V. Desperado
9 Sebastiaan B 10-9-2005 Benjamin M  
1 Luca P 27-3-2002 Cadet M S.V. Heerenleed
2 Dennis vdK 1-11-1999 Cadet M S.V. Desperado
4 Julian P 22-6-1905 Cadet M S.V. Ter Apel
5 Tim dW 26-9-1999 Cadet M S.V. Ter Apel
6 Wietske KidV 25-12-2000 Cadet V Bras de Fèr
7 Margretha 5-8-2001 Cadet V S.V. Desperado
8 Jelrik W 26-9-2000 Cadet M S.V. Heerenleed
9 Leon Vermaning 25-5-2001 Cadet M Schermkring Friesland
3 Julian B 28-9-1998 Junior M  
1 Zahir N 7-12-2007 Kuiken M  
2 Kars B 24-12-2006 Kuiken M  
3 Roemer P 28-6-1905 Kuiken M S.V. Ter Apel
4 Jens V 4-10-2007 Kuiken M  
5 Matteo P 9-12-2008 Kuiken M S.V. Heerenleed
6 Diederik F 26-12-2007 Kuiken M S.V. Heerenleed
7 Enisa N 15-9-2009 Kuiken V  
8 Tom H 15-8-2009 Kuiken M  
1 Olof v 15-10-2002 Pupil M  
2 Niek vd B 25-12-2002 Pupil M S.V. Desperado
3 Florien B 5-8-2002 Pupil V S.V. Ter Apel
4 Bas KidV 31-5-2003 Pupil M Bras de Fèr
5 Martijn kidv 31-5-2003 Pupil M Bras de Fèr
6 Sandrijn P 11-11-2002 Pupil V Bras de Fèr
7 Erwin S 17-4-2003 Pupil M S.V. Desperado

Uitslagen Best Of Six Desperado 20 februari 2016

Kuikens:

plaats Naam   Club  
1 DINAND   SV Bras de Fer
2 ANTON   SV Desperado
3 KARS   SCN  
3 SYTSE   SV Heerenleed
5 ROEMER   SV Ter Apel
6 MATTEO   SV Heerenleed
7 ARVID   SCN  
8 ZAHIR   SCN  
9 JENS   SCN  
10 ISA   SV Desperado
11 ENISA   SCN  
12 LEO   SCN  
         

Benjamins

plaats Naam   Club  
1 Damian   SCN  
2 Donna   SCN  
3 Sam   SV Desperado
3 Rob   SV Desperado
5 Viggo   SV Desperado
6 Job   SCN  
7 Sebastiaan SCN  
8 Victor   Schermkring Friesland
9 Alec   SV Desperado
10 Maarten   SCN  
11 Albert   SV Desperado

 

Pupillen

plaats Naam   Club  
1 Niek   SV Desperado
2 Erwin   SV Desperado
3 Florien   SV Ter Apel
3 Harwin   SV Desperado
5 Martijn   SV Bras de Fer
6 David  

SV Desperado

7 Luuk   SV Desperado
8 Heleen   SV Heerenleed
9 Allard   SV Desperado
10 Bas   SV Bras de Fer
11 Vincent   SV Desperado
12 Bruno   Schermkring Friesland
13 Sandrijn   SV Bras de Fer

 

Cadetten

plaats Naam   Club  
1 Luca   SV Heerenleed
2 Dennis   SV Desperado
3 Julian   SV Ter Apel
3 Oscar   SCN  
5 Margretha SV Desperado
6 Wouter   SV Desperado
7 Julian   SCN  
8 Rob   SV Desperado
9 Wietske   SV Bras de Fer

Uitslagen Kerstballentoernooi 2015

Eerste Kerstballentoernooi:      
           
Kuikens:     Pupillen:    
1.  Isa   1.  Niek  
      2.  David  
      3.  Vincent  
      4.  Alard  
      4.  Erwin  
      4.  Harwin  
       4.  Ruben  
Benjamins:   Cadetten/junioren/senioren Floret:
1.  Sam   1.  Wouter  
2.  Rob   2.  Dennis  
3.  Wessel   3.  Rob  
4.  Albert   4.  Maarten  
4.  Alec   4.  Margaretha
4.  Rogèr   4.  Iwan  
4. Twan        
4. Viggo        
           
 Degen:      
1.  Joerie        
2.  Martijn        
3.  Jonah        

Uitslagen Jan Muller Toernooi

Vanmiddag een bijzonder gezellig Jan Muller toernooi gehouden. Locatie de gymzaal van een basisschool in de wijk Camminghaburen van Leeuwarden. In de herberg “Chez Thierry”was het onder het genot van koffie/thee, suker- en krentenbrood goed toeven. Het ‘twaalfuurtje’, soep en broodje knak vielen goed in de smaak.

’s Ochtends op floret 7 schermers, 2 van Desperado en 5 vijf van Schermkring Friesland, in een poule unique  gevolgd door tableau. De uitslag is:

 

Benjamins:

1  Viggo Span         Desperado

2  Victor Getkate     FSSF

Pupillen:

1  Bruno                 FSSF

2  Sam Vaes           (Benjamin officieel) Desperado

3  Lucian Verweij     FSSF

4  Syb Lettinga        FSSF

Cadet:

1  Leon Vermaning   FSSF

 

’s Middags op degen 6 schermers die op tableau kwamen na het afronden van twee poules.

De uitslag is:

1 Koen Komen         FSSF

2 Jasper van der Wal  FSSF

3 Wilco Lindeboom   FSSF

4 Loek Schoep         FSSF

5 Jona Verdonk        Desperado

6 Feike van der Zee   FSSF

Dank nogmaals aan de deelnemers voor hun inzet prima prestaties met regelmatig uitstekend ‘schermwerk’.

Een goede kerstvakantie, kerts en jaarwisseling toegewenst en graag tot ziens tijdens ons Nieuwjaarstreffen op zaterdag 23 januari in Leeuwarden.

Met vriendelijke sportgroet,

Dick van der Meulen

(voorzitter Schermkring Friesland)

Adventsturnier Emden (DLD)

Op 6 december 2015 heeft Sam Vaes de eerste prijs gehaald bij de Schüler (Benjamins) bij het Adventsturnier in Emden (DLD).

Het was een kwalificatietoernooi ovoor A-jugend, Niedersachsen.

Er werd 1 ronde gespeeld met 9 kandidaten. Alleen de eerste ronde werd verloren met 5-4.

De resterende partijen werden gewonnen.

Er werden geen medailles uitgedeeld, maar wel een Urkunde en een enorme zak kerstsnoep.

 

Einduitslag BOS Heerenleed 28 november 2015

Kuikens jongens
 
1. Dinand
2. Matteo
3. Zahir
3. Valentijn
Kuikens meisjes
 
1. Enisa

 

Benjamins jongens
 
1. Sam
2. Rob
3. Demian
3. Klaasjacob
5. Bart
6. Sebastiaan

 

Benjamins meisjes
 
1. Donna

 

Pupillen jongens
 
1. Lucca
2. Olof
3. Luuk
3. Harwin
5. Bruno
6. David
7. Erwin
8. Twan
9. Benjamin

 

Pupillen meisjes
 
1. Florien
2. Heleen
3. Sandrijn

 

Cadetten / Junioren
 
1. Oscar
2. Margaretha
3. Julian

BOS-toernooi Zwolle 31 oktober 2015

Hierbij de einduitslag en de poulestaten/tableau van het BOS-toernooi van afgelopen zaterdag te Zwolle.

Einduitslag Kuikens:

1. Dinand (Bras de Fèr);  
2. Matteo (Heerenleed);

Einduitslag Benjamins:

1. Sam (Desperado);        
2. Klaas Jacob (Heerenleed);  
3. Valerie (voor Valiant) en Rob (Desperado);

Einduitslag Pupillen:
1. Luca (Heerenleed);      
2. Heleen (Heerenleed);          
3. Erwin (Desperado) en Warner (Valiant).

Dank jullie wel voor een zeer geslaagde en bovenal sportieve (scherm)dag.

In het bijzonder dank aan Bozidar en Veerle, zonder jullie hulp was het niet mogelijk geweest!

Met vriendelijke groet,

Willem Sjoer

Secretaris SV Valiant